O NÁS

OKNO-TRADE

je obchodno – montážna spoločnosť s pätnásťročnými skúsenosťami v oblasti predaja a montáže plastových a hliníkových okien a dverí, tieniacej techniky, sietí proti hmyzu, parapetných dosiek, garážových brán a rôznych typov doplnkov pre stavebné výplne otvorov.

Naše okná a dvere sa vyrábajú v dvoch  moderných výrobných závodoch o rozlohe
20 000 m2, ktoré produkujú 4 500 okien denne na technologicky pokročilých, plne automatizovaných výrobných linkách. Materiály použité pri výrobe pochádzajú od renomovaných európskych dodávateľov. Výroba našich výrobkov je založená na moderných systémoch riadenia kvality ISO a taktiež na zásadách získaných certifikátov, ktoré potvrdzujú ich vysokú kvalitu a bezpečnosť.  
 
Našu ponuku neustále doplňujeme, modernizujeme a prispôsobujeme zmenám na trhu tak, aby splnila očakávania našich zákazníkov, pri zachovaní najvyššej kvality, čo je hlavnou prioritou našej spoločnosti. V našej ponuke máme viac ako 30 okenných a dverových systémov vyrábaných z PVC a hliníku a ponuku stále rozširujeme.

Garantujeme rýchle termíny realizácie objednávok, v niektorých prípadoch už do 7 dní, profesionálne technické poradenstvo pri výbere správneho výrobku, kvalitnú montáž pomocou najmodernejších technológií a trendov a konkurenčné ceny.
Na výrobky poskytujeme záručný aj pozáručný servis.

Kontaktujte nás

OKNO-TRADE s.r.o.
Priemyselná 2678/1
917 01 Trnava

tel: +421 903 111 333
e-mail: okno-trade@okno-trade.sk

Fakturačné údaje

IČO: 50837885
IČ DPH: SK2120496664

Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom
registri Okresného súdu Trnava,
oddiel: sro, vložka číslo: 39816/T