Dverové siete proti hmyzu

Dverové siete proti hmyzu

Ponúkame nasledovné typy dverových sietí proti hmyzu:


Pántové (krídlové) siete proti hmyzu

Pántové (krídlové) siete proti hmyzu

Pántové (krídlové) siete proti hmyzu sú najlacnejšie riešenie typické jednoduchosťou svojho prevedenia. Majú pevnú konštrukciu, ktorá sa dá vsadiť do rámov všetkých typov dverí.

V tejto variante je dverová sieťka uchytená a napnutá do hliníkového rámu a šetrne umiestnená na dvere s možnosťou použitia samozatváracích pántov.

Rám siete sa skladá z hliníkových profilov, ktoré sú spojené pomocou vonkajších alebo neviditeľných vnútorných rohových spojok.Rolovacie siete proti hmyzu

Rolovacie siete proti hmyzu

Charakteristickým znakom rolovacej siete proti hmyzu je jej veľmi ľahká manipulácia. Sieťovina sa pohybuje vo vodiacich lištách a navíja sa na hriadeľ, ktorá je umiestnená v hliníkovom boxe.

Rolovanie siete je zabezpečené pomocou špeciálneho hriadeľa s pružinou, ktorá môže byť na želanie zákazníka opatrená brzdou pre ešte plynulejší chod sieťoviny vo vodiacich lištách.

Vodiace lišty aj koncová lišta sú opatrené tesniacimi kefami, ktoré dokonale zamedzia vniknutiu všetkých hmyzích hostí. V stiahnutej polohe je sieť aretovaná zachytením koncovej lišty do špeciálnych úchytov.Posuvné siete proti hmyzu

Posuvné siete proti hmyzu

Jedná sa o veľmi komfortnú variantu siete proti hmyzu a navyše, v porovnaní s ostatnými, zaisťuje elegantnejšie riešenie do dverí.

Dverová sieťka je uchytená a vedená vo špeciálnych koľajniciach. Samotný chod siete je veľmi tichý.

Posuvné siete sa zvyčajne inštalujú na francúzske okná alebo dvere. Je tiež vhodná do miest, kde je menej priestoru pred dverami, ale vyžaduje k otvoreniu priestor vedľa dverí.Plisé siete proti hmyzu

Plisé siete proti hmyzu

Plisovanými sieťami možno vybaviť aj veľmi rozmerné dverné otvory, čo je ich nespornou výhodou.

Sieť sa mechanicky posúva hore vo vodiacom profile tvare U. Dole je sieť vedená veľmi nízkym PVC profilom. Pri použití je teda umožnený prakticky bezbariérový prechod medzi interiérom a exteriérom, čo iste uvítajú nielen rodičia malých detí, ale aj starší ľudia, či ľudia s handicapom.

Sieťka proti hmyzu na dvere sa jednoducho inštaluje, a je veľmi ľahko demontovateľná bez potreby náradia. Aj pri vysokej frekvencii užívania má sieť Minirol veľmi dlhú životnosť.


Kontaktujte nás

OKNO-TRADE s.r.o.
Priemyselná 2678/1
917 01 Trnava

tel: +421 903 111 333
e-mail: okno-trade@okno-trade.sk

Fakturačné údaje

IČO: 50837885
IČ DPH: SK2120496664

Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom
registri Okresného súdu Trnava,
oddiel: sro, vložka číslo: 39816/T